Магнолія суланжа Picture (Піктуре)
саженець магнолії
Горщик 1,5 л
Висота саджанців 40-50 см
Magnolia X soulangeana Picture
Вік саджанців магнолії 3 роки
Магнолія Суланжа «Picture» — декоративний кущ/дерево із широкою округлою кроною. Листя темно-зелене, яйцеподібне, світліше на зворотному боці, опадає на зиму. У липня-августі можливо повторне цвітіння. Дерево бездоганне у формі солітера, особливо серед газону.

- Висота та діаметр дорослого куща — 2-3 м.
- Повністю морозостійка — до -29 °C.
- Аромат відчутний, приємний.
- Період цвітіння — май/юнь.
Вирощування та догляд магнолії суланжа Picture
Листопадні магнолії потребують вологого, помірно-кислого та кислого ґрунту. Коріння дерева дрібні, розташовані у верхніх кулях ґрунту, тому треба звернути увагу на підживлення коренів якісним торфом, можливе з домішкою розчинних добрив тривалої дії. Не висаджуйте магнолію занадто глибоко, цим можна загубити рослину.
Висаджувати її потрібно в місці, де в радіусі 2 м від куща не будете нічого копати — суланжа Піктуре доситьалістична та не любить, коли турбують коріння, яке вона розпускає широко навколо себе. Великі листя та квіти вимагають захищеного від вітру місця висаджування та мульчування коренів, щоб уникнути втрати вологи в будь-яку пору року.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид крони | Розлога |
| Висота рослин | Низькорослі |
| Висота саджанця | 50 см |
| Життєва форма | Декоративне дерево |
| Листя взимку | Листопадні |
| Рід рослини | Магнолія |
| Спосіб упаковки | Закрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Тип посадкового матеріалу | Саджанець |
| Колір | Рожевий |
| Ботанічні характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 3 м |
| Розташування | Сонце |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Холодостійкість | Так |
| Швидкість зростання | Середня швидкість |
| Зона морозостійкості | 5 |
| Відношенню до світла | Світлолюбні |
| Період цвітіння | V-VI |
| Додаткові характеристики | |
| Вік саджанця | 3 роки |
| Глибина посадки | 15 см |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Горщик 1 л |
- Ціна: 250 ₴







