Троянди Lovely Lydia (Лідія Лавлі), саджанці
Корінь ОКС
Троянда-спрей. Флорібунда. Бордова троянда.
Оригінатор: Interplant (Гландія, 1995 р.)
Lovely Lydia — чарівний сорт невисокої, бордюрної троянди насичено рожевого кольору. Флорібунда «Лідія Лавлі» завдяки своєму безперервному та рясному цвітенню, має дуже вигідний вигляд на передніх планах у саду, прикрасить будь-яку клумбу. Троянда-спрей «Lovely Lydia» має до 15 квіток в одному суцвітті, які називаються «бризками», тому й дістала свою назву.
Особливості троянди Прекрасна Лідія
- Квіти махрові, діаметром до 5 см, складаються в середньому з 45 пелюсток. Форма квітки келихова.
- Квітки зібрані в суцвіття по 5-7 шт. Кожна гілочка з таким суцвіттям має вигляд, як акуратний букет.
- Квітає безперервно, з червня до жовтня.
- Висота куща 50-70 см за ширини 40-50 см.
- Листя середньо-зелене, не великі.
- Аромат середній, приємний.
- Стійкість до хвороб добра.
- Морозостійкість середня — до -23 °C.

Вирощування та догляд троянди Lovely Lydia
Сорт троянди Лавлі Лідія вельми невибагливий, цвіте круглий сезон на пагонах поточного року. Троянда спрей Лідія чудово держатиметься, росте на власних коренях. Для держака беруть найніжніші відростки з трьома або чотирма пензликами. Зрізати держак необхідно навскіс, залишивши внизу дві нирки, а зверху один листочок.
Висаджувати держак треба в суміш піску з торфом — на 3 частини торфу припадає 1 частина піску. Можна купити спеціальний ґрунт для вирощування троянд. Зверху держак покрити прозорим пакетом або прозорою, скляною колбою. За два місяці вийде молодий кущик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Низькорослі (Бордюрні) |
| Висота саджанця/розсади | 30 см |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Початок цвітіння | Червень |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Холодостійкість | Так |
| Діаметр квітки | 4 см |
| Зона морозостійкості | 6 |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергія росту | середньорослі |
- Ціна: 75 ₴



