Саджанці троянд флорибунди «Blue for You»
Флорібунда.
Корінь ОКС
Оригінатор: Delbard (Франция, 2005 г.)
Роза, флорибунда «Blue for You» популярна за незвичайний бузково-блакитний забарвлення. За кольором сьогодні їй немає конкурентів. Колір троянда «Блу фо Ю» швидко та рясно, постійно викидаючи нові бутони. Вирізняється дивовижним сильним ароматом. Незвичайна троянда Blue for You не залишить байдужим жодного садівника та гармонійно впишеться в будь-який розарій.
Особливості троянди Blue for You
- Квітки напівхрові, діаметром 4-5 см, з жовтогарячими тичинками.
- Форма квітки плоска.
- Кущ компактний — висота 80-90 см і завширшки приблизно 50 см.
- листя не грубе, густе, трохи блискуче, темно-зеленого кольору, з тонкою бордовою облямівкою.
- Гарна стійкість до захворювань.
- Морозостійкість — зона 6.
- Стійкість до хвороб — вища від середньої.
- Цвітіння рясне, хвилясте.
Замовити та купити саджанці троянди флорибунди «Blue for You» можна на нашому сайті «Квітучий сад». Щоб ознайомитися з повним асортиментом саджанців троянд, натисніть кнопку «Переетті в каталог».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Висота саджанця/розсади | 30 см |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Початок цвітіння | Червень |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 90 см |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Холодостійкість | Так |
| Діаметр квітки | 5 см |
| Зона морозостійкості | 6 |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузково-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴



