Троянда «Rock&Roll» (Рок енд Рол), саджанець
Флорібунда. Повторнокольорова
Оригінатор: Carruth (США, 2006 р.)
«Rock&Roll» — яскрава та запальна, як танець, американська троянда. Квітка вражає своїм незвичайним забарвленням, він смугастий, на червоному тлі розкидані білі або рожеві смуги, штрихи, що надають троянду чарівності та підкреслюють глибину квітки. Квітка гарної, класичної форми (бокалоподібної), водночас кожен пелюстка не схожий на інший, і показує різне поєднання бордових, червоних, білих смуг і штрихів.
Особливості троянди «Рок енд Рол»
- Квітки великі, махрові, 10-12 см у діаметрі.
- Приємний, сильний аромат фруктів і троянди.
- Бутони великі, загострені, кремові.
- Цвітіння повторне, упродовж сезону.
- Квітає рясно до заморозків.
- Квітки більші в прохолодну пору року.
- Кущ прямостійкий, густий і потужний, заввишки 100-120 см, завширшки до 80 см.
- Листя велике, напівглянсове, темно-зелене.
- Стійкість до захворювань висока.
- Морозостійкість середня, до -23 °C.

Американська троянда Rock&Roll матиме чудовий вигляд на клумбі або на газоні.
Сорт можна вирощувати як зрізний.
Замовити та купити саджанці троянди «Rock&Roll» (Рок енд Рол) можна на нашому сайті «Квітучий сад». Щоб ознайомитися з повним асортиментом саджанців троянд, натисніть кнопку «Переетті в каталог».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Висота саджанця/розсади | 30 см |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Початок цвітіння | Червень |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Холодостійкість | Ні |
| Діаметр квітки | 12 см |
| Зона морозостійкості | 6 |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний, білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



