гибрид мускуса

Роза Guirlande d'amour( Гирлянд д'Амур) плетиста гор3 л
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: РО3П002гор
+380 (97) 084-78-73
- +380 (68) 245-70-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Саджанець троянди Guirlande d'amour (Гірлянд д Амур)
Шраб. Мускусний гібрид.
Корінь ОКС
Оригінатор: Louis Lens, Бельгія (1993)
«Guirlande d'amour» — одна з найкрасивіших плетистих троянд! Цей сучасний сорт володіє шармом старовинних троянд. Сорт дуже потужний, випускає кисті до 80 квіток, так що під час цвітіння рослина усипана квітами зверху донизу. Чудово виглядає на арці!
Особливості троянди Гірлянд д Амур
- Напівмахрові квіти білосніжного кольору, з пелюстками різного розміру і форми, які до того ж закручуються, завдяки чому троянду не сплутаєш з іншим сортом.
- Суцвіття запашні, з дуже слабким, але приємним ароматом мускусу, залучають комах.
- Діаметр квіток — 4 див.
- На відміну від багатьох рамблеров, цвіте повторно.
- Висота 150-300 см

Заслужені нагороди троянди Guirlande d'amour
Срібна медаль Kortrijk/Courtrai, Бельгія (1994)
Золота медаль, Madrid Rose Trials, Мадрид, Іспанія (1994)
Приз City of Monza Prize, Monza, Італія (1993)
Сертифікат якості, Гаага, Нідерланди (1996).
Класичний шраб(ARS).
Albuquerque Rose Society, США (2005)
Замовити та купити саджанці троянди Guirlande d'amour можна на нашому сайті «Квітучий сад». Щоб ознайомитися з повним асортиментом саджанців троянд, натисніть кнопку «Перейти у каталог».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Висота саджанця/розсади | 30 см |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Білий |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Початок цвітіння | Червень |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Холодостійкість | Так |
| Діаметр квітки | 4 см |
| Зона морозостійкості | 5 |
| Тип рослини | Квіти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴








