Троянда Therese Bugnet (Тереза Багнет), саженець
Троянда Канадська Паркова
Корінь ОКС
Оригінатор: Bugnet, 1950 г. (Гибрид Rugosa)
«Therese Bugnet» — паркова канадська троянда, яку часто називають Тереза, заслуговує на особливу увагу. Сорт виведений для вирощування в суворих умовах Канади та вирізняється прекрасною зимостійкістю. Крім того, гарний великий кущ прикрашають яскраво-рожеві дуже ароматні квітки. Ще одна перевага сорту — його невибагливість і стійкість до хвороб і шкідників. Прекрасна ландшафтна троянда, має гарний вигляд на задньому плані квітника.
Особливості троянди Тереза Багнет
- Квітки великі (згострені), махрові, ароматні, яскраво-малинові, блякнуть до рожевих.
- Кущ сильнорослий, з довгими пагонами, майже без шипів, заввишки 150-200 см і завширшки до 1 м.
- Діаметр квітки — 7-8 см.
- Аромат сильний.
- Період цвітіння — троянда безперервно-квітна: з червня до пізньої осені.
- Віддаєте перевагу добре освітленим ділянкам, але переносить і півтьок.
- Зимостійкість висока — до -35 °C.
- Вік саджанців — дворічний.

Квітки паркової троянди Therese Bugnet мають 30-36 пелюсток, у повному розпускі демонструють жовті тичинки, злегка розшаровані. Цвітіння тривале та рясне. Окремо взята квітка тримається не довго, але завдяки великій кількості бутонів, що щодня розкриваються, кущ завжди має квітучий вигляд.
Замовити та купити саджанці паркової троянди Therese Bugnet можна на нашому сайті «Квітучий сад». Щоб ознайомитися з повним асортиментом саджанців троянд, натисніть кнопку «Переетті в каталог».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Високорослі (Екранні) |
| Висота саджанця/розсади | 30 см |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Колір | Рожевий |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Початок цвітіння | Червень |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Холодостійкість | Так |
| Діаметр квітки | 8 см |
| Зона морозостійкості | 4 |
| Тип рослини | Квіти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴



