Морозник Anja Oudolf ( Аня Удольф) гор с1
Класика з родзинкою: HGC ® Ice N' Roses ® Mia Marble вирізняється сяючими білими квітами та красивим мармуровим листям. Легкі прожилки на листі надають цій класичній красуні неповторного вигляду, який особливо виділяється в саду, але також приголомшливо виглядає у великих контейнерах та кошиках на терасі або балконі. Цей дуже витривалий сорт найкраще росте в півтіні, але також чудово адаптується до більш сонячних місць. Морозник Mia Marble — це чудові садові рослини, які легко вирощувати і які цвітуть у той час року, коли інших квіткових кольорів дуже мало або зовсім немає.
Ви можете бути впевнені в ідеальній формі та формі квітки, а також у сильних, здорових рослинах з короткими міцними квітконосами.
Характеристики Mia Marble ( Миа Марбл)
- Квітка велика, до 5-7 см у діаметрі білого забарвлення
- Висота рослини досягає 50 см.
- цвітіння с лютого, по квітень, травень.
- Листя: зелене, шкірясте.
- Можливо повторне цвітіння восени.
- Квітка витримує морози до -26°C.
- Росте на одному місці кілька років.
- Висока стійкість до хвороб.
Чемерник східний Mia Marble найбільш ефектний має вигляд в групових посадках або в сусідстві з первоцвітами, як-от примули та крокуси. Можна вирощувати в прикопаних горщиках, а коли відтає ґрунт, внести в прохолодну веранду або прикрасити крильце.
Морозники — коротко про вирощування та догляд
Морозники віддають перевагу нейтральним, добре підібраним і дренованим ґрунтам, без надлишку вологи. Місце для посадки вибирають затінене, найкраще під порожнистим листям чагарників і дерев. Корневища висаджують наприкінці квітня.
Морозник невибагливий у догляді. Не любить пересадок. На одному місці може рости до 10 років. Після цвітіння ґрунт рекомендується мульчувати компостом або торфом. Добре надається виганянню взимку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип рослини | Саджанець |
| Вид квітки | Морозник |
| Висота рослин | Низькорослі (Бордюрні) |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Енергія росту | Повільнозростаючі |
| Листя взимку | Вічнозелені |
| Початок цвітіння | Лютий |
| Кінець цвітіння | Квітень |
| Колір | Жовтий |
| Спосіб упаковки | Закрита коренева система |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 35 см |
| Горщик | 1 л |
| Діаметр квітки | 7 см |
| Відстань між рослинами | 25 см |
- Ціна: 549,40 ₴





