Продавець Квітучий сад розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
973 відгуків
+380 (68) 245-70-87
Квітучий сад
Кошик

Банан Київський карлик саджанці (in vitro). н-30-35 см гір 3 л

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

• Немає в наявності
  • Код: БКК003
Банан Київський карлик саджанці (in vitro). н-30-35 см гір 3 л
Банан Київський карлик саджанці (in vitro). н-30-35 см гір 3 лНемає в наявності
  • +380 (68) 245-70-87
  • +380 (68) 245-70-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Банан Київський карлик саджанці (in vitro)

саджанці банана

саджанці in vitro

Київський карлик — це екзотичний сорт бананів, який вирощують у кімнатних або в тепличних умовах.

Вирощені за технологією in vitro наші саджанці добре приживаються під час пересадки в контейнери та мають високі життєві показники.                                             Банан Київський карлик — це фактично трава, яка дуже невибаглива та виховує її дуже просто! Для цього не потрібно жодних надпотужних зусиль, але зате Ви зможете насолодитися, власноруч вирощеними дуже смачними, солодкими та соковитими плодами.

А уявляєте скільки радості буде у Ваших дітей і онуків!!

Банан починає плодоносит на 2-3 рік після першої посадки в контейнер. До моменту плодоносіння саджанці, у міру росту, потрібно пересаджувати, приблизно двічі на рік, у великі контейнери. Об'єм останнього контейнера під час плодоношення має бути 25-30 літрів. Коли коріння повністю заповнять контейнер, почнеться період плодоносіння і з центру розетки листя з'являється великий бутон червоно-фіолетового кольору, який, як дівоча коса поступово опускається вниз і розквітає. Квітає банан дуже довго та не рівномірно, поки верхні плоди дозрівають, нижні ще зелені. Період плодоносіння дуже довгий і може тривати приблизно пів року й більше, а загальна кількість плодів може бути понад 150.

Самі бананчики невеликі, розміром 10-12 см, але це саме їстівні дуже смачні та соковиті. До речі, на ринках і в магазинах продаються кормові банани, а їстівні банани в продажу бувають дуже рідко й вони набагато дорожчі.

Компанія Квітучий сад пропонує купити Банан Київський карлик в інтернет-магазині сімейної компанії Квітучий сад гуртом і в роздріб.

Не пропустіть таку можливість, потіште себе і своїх дітей і онуків прекрасною екзотичною рослиною зі смачними та соковитими бананами, зробіть свій будинок, сад яскравим і барвистим!

Подаруйте собі та своїм близьким бананове свято!

Посадка Банана Київський карлик

Ґрунт — легкий, слабо кислий або нейтральний, можна використовувати універсальний ґрунт із додаванням перлиту або піску. Необхідно додати трохи золи. На дно контейнера обов'язково покласти керамзит.

Дуже важливо!!!! Ґрунт має бути водопроникний, щоб вода не застоюється в контейнері!

Поливання.

Полив рясний двічі на тиждень, у міру висихання ґрунту.

У зимову пору 1-2 рази на місяць.

Удобрение

2 рази на місяць будь-якими органічними добривами згідно з інструкцією, але тільки після поливання.

Особливості догляду за кімнатним бананом.

Банан дуже любить обприскування листя теплою водою.

Не любить яскравого сонця, бажано розсіяне світло.

Бажано юна сторона будинку, але можна скрізь, крім північної частини будинку.

Взимку не ставити біля гарячих батарей.

Не любить протягів!

Основні
Група рослиниКімнатні плодові рослини
ОсвітленняПівтінь
Рід рослиниБанан
Легкість вирощуванняДля початківців
Вологість повітряПомірна
Інформація для замовлення
  • Ціна: 220

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner